Profesor/Trainer limbi straine

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam profesori colaboratori de limba germana, spaniola, italiana, portugheza, olandeza, greaca, araba pentru cursuri personalizate (1-2 sedinte pe saptamana,a cate 90-120 min) limbaj general si de afaceri la sediul nostru, al clientului sau in alta locatie agreata de ambele parti.

CERINTE

cunoasterea excelenta a limbii straine pentru care se aplica;
flexibilitate (capacitatea de a preda atat limbaj general cat si de specilitate daca este cazul (de ex limbaj de afaceri)
certificate internationale reprezinta un atuu (ex: CPE - Certificate of Proficiency in English);
studiul in tara de origine a limbii sau vorbirea acesteia in mod nativ reprezinta un mare avantaj ;
disponibilitate pentru program flexibil;
experienta in lucrul cu adultii si in predare;

RESPONSABILITATI:
realizarea materialelor aditionale; conceperee testelor si a evaluarilor la mijlocul si la finalul cursului;
identificarea nevoilor de instruire pentru grupuri tinta de cursanti;
realizarea unei tematici conform fisei de nevoi individuale pentru cursurile intensive;
realizarea unui design de training adaptat la nevoile clientului;
livrarea de training, in sistem open sau personalizat;
realizarea raportului de training in timp util, pentru a fi predat clientului;

BENEFICII OFERITE

bonificatie motivanta, peste medie ;
lucrul intr-un mediu concurential pentru firme de prestigiu;
lucrul pe baza de proiect (project based); aplicantul poate sa aiba un alt job principal;
dezvoltare profesional?? ??ntr-un domeniu ??n plin?? dezvoltare pe pia??a din Rom??nia - servicii de training;