Profesor programare PHP

Eurocor Institutul European de Cursuri prin Corespondenta

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conceperea unui manual de curs la distanta de Programare PHP (adresat incepatorilor) - 12 module (acestea cuprind informatii teoretice, exemple si aplicatii practice, 44-48 pag/modul).

Corectarea temelor cursantilor si evaluarea acestora.

CERINTE

Cunostinte foarte bune de PHP, MySQL, HTML, CSS, JavaScript;
Experienta in proiecte PHP de cel putin 5 ani;
Bune cunostinte de limba romana;
Certificatul de formator in domeniu, experienta in formare PHP si/sau in conceperea de materiale scrise (suporturi de curs, carti, articole in domeniu) constituie avantaje;
Atentie la detalii;
Rabdare;
Disponibilitate.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra de la distanta (pe mail sau online)

Institutul Eurocor este filiala Scolii Europene de Cursuri prin Corespondenta (ESCC) cu sediul central in Olanda, cea mai importanta scoala europeana specializata in aceasta forma de instruire, prezenta in 7 tari din Europa si Asia.
Si in Romania, in cei 12 ani de activitate, peste 200.000 de cursanti din toata tara au avut incredere in metoda noastra si au ales sa-si dezvolte pregatirea profesionala sau sa invete o limba straina alaturi de noi.