Profesor Limba Engleza (Project-based)

ComTrack Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Participa la Programul in Limba Engleza "Let's play in English!" derulat pe perioada unei excursii de 3 zile (vineri, sambata, duminica) pentru copii cu varste cuprinse intre 6-10 ani;
-Co-realizeaza si sustine prezentarea Programului "Let's play in English!" pe parcursul celor 3 zile (Programul in Limba Engleza cuprinde 3 sectiuni, o sectiune cuprinzand 3 module;
-Participa si la desfasurarea celorlalte actiuni care au loc pe parcursul celor 3 zile (vizitarea punctelor turistice);

CERINTE

-Studii superioare;
-Abilitati de a lucra cu copii cu varste cuprinse intre 6-10 ani
-Excelente abilitati de comunicare, spontaneitate;
-Personalitate placuta si responsabila;
-Bun organizator;

BENEFICII OFERITE

-Beneficiaza gratuit de cazare, masa si transport pe parcursul excursiei;
-Salariu atractiv;

ComTrack Services lucreaza pentru tine de peste 15 ani prin cele 4 divizii ale sale: Soft&Hard, Electronica, Advertising, Event Planner.
In derularea proiectelor pentru clientii nostri, ne-am evidentiat prin eficienta, inovatie si calitate.

In acest moment, dezvoltam 3 proiecte pentru divizia Event Planner, www.cheekyparty.ro:
English Camp,
English for kids - images & sounds,
English stuff for kids.

Daca te potrivesti cu profilul cautat de noi si doresti sa te alaturi unei echipe in plina expansiune, asteptam CV-ul tau insotit de poza pentru divizia Event Planner pe adresa: contact@cheekyparty.ro