Profesor de Germana si/sau Engleza pentru copii si adulti

Bell Bucharest

Job expirat

RESPONSABILITATI

- predarea limbilor straine prin metoda comunicativa la copii si adulti

CERINTE

- o foarte buna cunoastere a limbii straine;
- entuziasm si experienta in predare;
- responsabilitate si punctualitate;
- disponibilitate in special in intervalul 12-16 si dupa-amiaza

BENEFICII OFERITE

- training specializat pentru formarea si dezvoltarea abilitatilor de predare la copii si adulti;
- program flexibil;
- atmosfera de lucru placuta si sprijin pedagogic permanent;
- retributie motivanta
- decontare transport

Bell Bucharest, parte a grupului Bell Worldwide, lider mondial in predarea limbilor straine, ofera cursuri de limbi straine pentru copii si adulti, la cel mai inalt nivel de calitate, promovand metoda comunicativa atat la sediul propriu, cat si in cadrul institutiilor partenere. Standardul calitativ este sustinut de o echipa de traineri profesionisti, dinamici, aflati intr-un proces continuu de perfectionare si evolutie in cariera. Din 2012, Bell Bucharest este membru EAQUALS - The European Association of Quality Language Services, asociatia europeana care inglobeaza cele mai bune scoli de limbi straine din lume.