Profesor Colaborator Operare PC, Grafica

Mac Store Concept SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Centrul de Formare Profesionala Aneodei din Bucuresti recrutează profesori pentru colaborare part-time pentru următoarele discipline: cursuri de operator calculator si grafica
Dacă ești un profesor care dorește să combine metode clasice de predare cu metode noi și eficiente, vino alături de noi!

CERINTE

Candidatul ideal:
Preferăm candidații care îndeplinesc urmatoarele criterii:
• Au absolvit facultatea la o universitate cu bună recunoaștere în mediul academic.
• Au deja rezultate in domeniu
• Cunosc aprofundat materia și cerințele specifice disciplinelor mai sus mentionate pentru niveluri de la incepator la avansat
• Dovedesc abilități de comunicare și pedagogice pentru transmiterea diferențiată către cursanti a cunoștintelor, buni motivatori;
• Manifestă o personalitate pozitivă, bun echilibru emoțional, adaptabili, răbdători, dornici să interacționeze prin metode moderne și eficiente, atât la predare, cât și la evaluări;
• Lucrează organizat, sunt în măsură să urmărească sistematic și să documenteze progresele cursantilor;
• Diploma de formator ( se poate obtine usor )

BENEFICII OFERITE

Oferim:
• Mediu de lucru dinamic, plăcut, într-un sediu dotat, nou, accesibil, aflat în zona Metrou Crangasi.
• Posibilitatea de a lucra flexibil,
• Remunerație motivantă, proporțională cu efortul depus, tradus în număr de elevi și de ore de pregătire, dar și prin rezultatele dovedite.

Încurajăm candidații interesați să transmită un CV detaliat împreună cu o scrisoare de motivare. Acestea vor fi procesate în condiții de confidențialitate și deplin respect. Referințe și documente auxiliare sunt binevenite, însă pot fi transmise și ulterior etapei interviului.

Dacă ești interesată/interesat de această poziție, trimite te rog CV-ul tău pe adresa de mai jos:
Centrul de Formare Profesionala Aneodei
În atenția: Mihaela Lazar
e-mail: contact.calificare@gmail.com
mobil: 0772 028 393

Oferim o varietate de cursuri pentru toate nivelele, de la incepatori la avansati, si pentru toate formele de invatare in grupuri sau privat.
Centrul nostru este autorizat de Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice si Ministerul Educatiei, Cercetarii, Tineretului si Sportului pentru organizarea de cursuri de calificare, cursuri de specializare si cursuri de initiere.