PRODUCTION MANAGER

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, lider pe piata de produse de comunicare vizuala indoor si outdoor cautam un specialist care sa ocupe pozitia de

PRODUCTION MANAGER. Acesta va fi implicat in:

planifiicarea, organizarea si urmarirea proceselor de productie conform termenelor si planurilor agreate;
coordonarea si organizarea tuturor departamentelor de productie (metal, electric, plastice, serigrafie, vopsitorie);
intocmirea planului de productie si transmiterea lui catre sefii de departamente;
stabilirea necesarului de materii prime si de utilaje/unelte.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa intruneasca minim urmatoarele cerinte:

studii universitare tehnice;
minim 5 ani de experienta directa in productie (constructii de masini, electrotehnica);
cunoasterea proceselor si echipamentelor de taiere/sudare/gaurire etc;
bune abilitati de luru cu aplicatii ERP;
abilitati de organizare, planificare;
foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
cunostiinte avansate de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera provocari reale, mediu de lucru competitiv si oferta financiara peste medie

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.