PRODUCT SPECIALIST

ESTIMA MEDICAL GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunoasterea tuturor produselor din portofoliu

- intocmeste oferte
- promoveaza produsele din portofoliu in conformitate cu strategiile de marketing si strategiile medicale;
- desfasoara optim activitatea in teritoriu si birou
- stabileste si dezvolta o buna relatie de afaceri cu toti clientii de pe zona arondata;
- identifica si exploateaza oportunitati de piata.

CERINTE

- studii superioare absolvite (Electrotehnica sau facultati similare constituie avantaj)
- experienta in promovare/vanzare/licitatii - minim 1 an;
- foarte bune abilitati de comunicare;
- orientare catre client/orientare spre rezultate;
- cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
- carnet de conducere categ. B, disponibilitate pentru deplasare.

-limba engleza nivel avansat

BENEFICII OFERITE

- bonusuri in functie de performanta
- salar fix+comision
- telefon

DESCRIEREA FIRMEI

Estima Medical Group - Supporting Excellence in Surgery