Product Manager ( echipamente medicale)

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabil de managementul direct al clientilor strategici din zona alocata
Administrarea intregii activitati de marketing legata de portofoliile de produse
Dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clienti traditionali si clienti noi;
Prezentarea gamei de produse si servicii, consilerea clientilor in alegerea solutiei optime pentru realizarea de proiecte medicale
Intocmirea materialelor publicitare si informative conform specificatiilor;
Oferire de suport pentru echipa de vanzari (traininguri, prezentari)
Initierea si urmarirea actiunilor promotionale, targuri si expozitii, publicitate specifica etc legate de produsele reprezentate;
Acordarea de suport medical post-vanzare
Realizarea documentelor interne specifice (Intocmirea si prezentarea rapoartelor )
Derularea unei bune colaborari cu furnizorii externi
Sustinere prezentari in Bucuresti si tara in spitale si congrese de specialitate

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa aiba stabilitate de min. 3 ani la un loc de munca , sa aiba cunostinte avansate de limba engleza cat si cunostinte foarte bune de echipamente medicale pe zonele de Urgenta, ATI si Imunologie.

Cerinte:
Excelente abilitati de comunicare si negociere
Spirit de echipa
Experienta relevanta intr-o pozitie similara
Engleza avansat
Cunostinte operare PC
Studii superioare medicale
Background medical

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- laptop, telefon, masina

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si varsat: 392.440 Lei
Nr. autorizatie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autorizatie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005
Nr. Operator Date Personale: 15866
Tel: 00 40 21 300 35 46, Fax: 00 40 21 300 35 54
E-mail: office@adecco.ro, Web: www.adecco.ro

ADECCO ROMANIA SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 3
Nr. ORCB J40/4467/2000, CUI RO 13002186
Capital social subscris si varsat: 360.575 Lei
Nr. Operator Date Personale: 15862

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46; e-mail: recrutare@adecco.ro

ARAD - Mihai Eminescu nr. 45, Tel: 0257 / 281 147; E-mail: arad@adecco.ro

BRASOV - Str Petru Rares Nr 10; Tel.: 0040 - 372/70.57.95; e-mail: brasov@adecco.ro

CLUJ - Str. Vasile Lupu Nr 36 , Tel: 0264/ 406 234; e-mail: cluj@adecco.ro

IASI - Bld. Tutora Nr. 4, bl. B4 scara D, Tel: 0232 / 206 120; e-mail: iasi@adecco.ro

ORADEA - Str. Tudor Vladimirescu Nr 26; Tel.: 0040 - 727 735 160 e-mail: oradea@adecco.ro

PITESTI - Str. Fratii Golesti Nr. 57, etaj 2; Tel: 0248 / 612 303; e-mail: pitesti@adecco.ro

PLOIESTI - Str Mercurului Nr 1, Tel: 0244/ 519 320; e-mail: ploiesti@adecco.ro

SIBIU - Str. Vasile Milea Nr 11, Ap 57, Tel: 0269 / 206 450; e-mail: sibiu@adecco.ro

TIMISOARA - Str. Popa Sapca Nr. 12 tel: 0256/ 432 211; e-mail: timisoara@adecco.ro