Product Manager comert electronic pentru produse IT / Foto/ Video

DVD PLANET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Disciplinat, serios, dinamic, cu simtul responsabilitatii, corect, loial.

CERINTE

Experienta in domeniul vanzarilor catre end-user, a produselor IT, Foto, Video.
Experienta in vanzarea unor produse complementare acestora poate constitui un avantaj.
Capacitatea de a-si asuma decizii importante.
Abilitati de comunicare atat verbal cat si in scris.
Promptitudine exemplara fata de clientii companiei.
Mentinerea si dezvoltarea segmentului de produs aferent slujbei, implicit dezvoltarea bazei de clienti a companiei.
Simtul realitatii in privinta cerintelor salariale, aferente slujbei pentru care se aplica.

Numai candidatii selectati vor fi invitati la interviu.

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv.
Bonusuri functie de target si implicarea totala in indeplinirea sarcinilor de serviciu.
Telefon.
Conditii de lucru la standarde inalte.

O companie tanara, cu perspective si pretentii, si activitatea in domeniul comertului electronic.
Respectam angajatul si dorim sa fim respectati de acesta, la randu-ne.