Producator-coordonator echipa de productie video

Quartz Film

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mediul de de lucru este potrivit pentru persoane bine organizate, dinamice, creative, entuziaste, deschise sa invete si sa isi dezvolte abilitatile in cadrul unor proiecte moderne cu provocari tehnice si artistice.

CERINTE

Candidatul ideal cunoaste detaliile procesului de productie, de la scenariu si bugetare pana la emisie, este organizat riguros, are capacitatea de a gestiona eficient situatiile, de a motiva si ajuta echipa pe care o coordoneaza pentru a duce la bun sfarsit si in termen util proiectul. Rabdare, perseverenta, inteligenta practica, bune abilitati de comunicare, flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

Colaborare la proiect in perioada de proba, in care vor fi abordate diverse productii pentru testarea capacitatii de coordonare, comunicare si adaptare a candidatilor.

In perioada de colaborare la proiect recompensarea va fi direct proportionala cu implicarea personala si cu eficienta echipei. Dupa angajare se acorda salariu si recompense suplimentare pentru rezultatele obtinute.

DESCRIEREA FIRMEI

Studio de productie video