Procesare comenzi si relatii clienti

SC Rma Sisteme si Solutii

Job expirat

RESPONSABILITATI

- operarea aplicatiilor de gestionare a comenzilor
- procesarea comenzilor (verificare detalii, verificare plata, solicitare produs in atelier, etc.)
- elibereaza si organizeaza documentatia aferenta comenzilor (fise de comanda, facturi, borderou de livrari)
- relationeaza cu departamentele de productie si livrare
- ofera suport telefonic/email/la sediu clientilor

CERINTE

- cunostinte de lucru cu calculator si relatii clienti
- persoana organizata
- persoana cu atentie distributiva pentru efectuarea diferitelor sarcini in parale
- persoana rezistenta la stres si fluctuatii de volum de lucru

BENEFICII OFERITE

- program in ture 13/36
- salariu fix si calcul ore suplimentare

Grup de e-commerce ce activeaza pe piata din Romania prin mai multe proiecte specifice pe cadouri si aranjamente florale: www.floridelux.ro, www.cosuridelux.ro, www.coroane.ro, www.brazidecraciun.ro