Primitor – distribuitor materiale si scule

TURBOMECANICA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Primeste în receptie materii prime, semifabricate, produse finite, productie neterminata, etc pentru care efectueaza:
• identificare prin verificarea marcajului nominalizat în actele de receptie/primire;
• receptie cantitativa prin cântaririi si masuratori adecvate;
Primeste în receptie bunuri suport cum ar fi SDV-uri, AMC-uri, piese de shimb pentru echipamente, materiale tehnologice de întretinere/actionare, rechizite si materiale de întretinere pentru care efectueaza:
Tine evidenta de stoc cantitativa si calitativa in receptie;
Sorteaza bunurile intrate în receptie si le aseza în raft;
Verifica conservarea si conditionarea bunurilor din receptie;
Marcheaza bunurile la finalizarea receptiei pe baza NIR (Lot Receptie);
Distribuie bunurile din magazie pe baza de bon de materiale.

CERINTE

Studii medii;
Experienta in doemeniu;
Cunostinte legislatie gestiune;
Abilitati de organizare si lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa;
Asigurare medicala – clinica privata;
Tichete de vacanta.

DESCRIEREA FIRMEI

Fabricatie si reparatii motoare aeronave.