prezentator emisiune tv-online

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

pasionat de moda, de jurnalism, dornic sa invete, capabil de lucru in echipa.
se cauta prezentatoare si prezentator pentru realizarea unei emisiuni de moda. durata de 30 minute, difuzata online. Emisiunea se va filma in magazinele unor firme de imbracaminte / incaltaminte / accesorii din Bucuresti.
Pentru preselectie se va trimite cv-ul. Odata cu trimiterea cv-ului se cer si fotografii (portret, plan, artistic, etc) si o mica descriere fizica (inaltime, greutate, culoare ochi, culoare par).

CERINTE

prezentarea unei emisiuni cu si despre moda.

Limbaj corect, coerent si adecvat domeniului
Studii universitare in domeniul design-ului vestimentar: absolvite sau in curs de absolvire – prezinta avantaj
Cunostinte in domeniul jurnalismului - prezinta un avantaj
Cunostinte in domeniul modei
Persoana sociabila, organizata, perseverenta, dinamica, capabila de munca in echipa.

BENEFICII OFERITE

Plata se efectueaza pentru fiecare emisiune realizata
Pot exista beneficii precum cupoane de cumparaturi in magazine partenere
Posibilitatea de crestere a salariului in functie de prestanta angajatului