Prezentator

Talent Media Production

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nu stii ce sa faci in vara asta ? Iti doresti un job in televiziune? Vrei sa fii actor intr-o telenovela? Sau vrei sa arati lumii cat de bine canti? Iti propunem o vara nebuna! FII NOUA NOASTRA VEDETA!
Televiziune- Vei filma intr-un studio profesionist, vei lua interviuri vedetelor, vei face reportaje,anchete, vei invata sa faci stiri, vei participa la emisiuni, vei lua lectii de dictie, te vei intalni fata in fata cu cei mai buni oameni de stiri si divertisment

URMEAZA-Ti VISUL! Fa primul pas spre o cariera in televiziune! Cursuri inedite! Preturi f mici! Ne dorim sa descoperim noi talente. Rate flexibile.Program flexibil. De ce sa stai degeaba vara asta si sa nu faci ceva ce- ti va marca viata? Vei avea experienta necesara pentru a ocupa postul dorit

CERINTE

spontaneitate, originalitate, pasiune, cunoasterea limbii romane

BENEFICII OFERITE

Televiziune- dupa doua luni vei realiza propriul tau proeict de emisiune pe care noi il vom promova, sau vei prezenta stiri facute de tine

Fii profesionist! In vara asta implineste-ti visul! Dupa numai doua luni vei avea pregatirea necesara pt a ocupa postul dorit. Vei invata direct de la vedete..vei face propria ta emisiune, vei prezenta stiri facute de tine, vei fi actor intr-o noua telenovela romaneasca, vei avea un concert live. Incerca! Pt detalii gratuite suna la 0769 674 685, 0721 972 203, sau scrie ne la talentmediaproduction@yahoo.com