President Technical Assistant

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza rapoarte si rezumate solicitate de Presedintele Companiei in urma activitatii sale.
Monitorizeaza sarcinile trasate de Presedintele Companiei si se asigura ca sunt respectate deadline-urile.
Intocmeste rapoarte/verificari in diferite locatii la solicitarea Presedintelui Companiei.
Ofera asistenta manageriala Presedintelui Companiei in domeniul tehnic.

CERINTE

Absolvent de studii superioare cu profilul tehnic (inginerie, arhitectura).
Inteligent, cu spirit practic dezvoltat.
Comunicativ.
Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat.
Cunoasterea limbii franceze reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Echipa tanara, mediu de lucru dinamic.
Cultura organizationala orientata catre profesionalism si inovatie.
Dezvoltare profesionala continua.

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)