PREPARATOR TRAINING

AXON BUSINESS CENTER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitati suport training
- Research, surse media
- Activitati de management al stresului
- Activitati administrative.

CERINTE

- Cunostinte de operare pe calculator, tehonoredactare rapida
- Cunoasterea limbilor engleza si franceza
- Capacitate de analiza si sinteza
- Spirit organizatoric;
- Dorinta de dezvoltare profesionala si personala
- Experiența în gestionare stresului reprezintă un avantaj
- Simt al ritmului, usurinta in exprimarea corporala

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix
- Training de specialitate oferit la locul de munca
- Un mediu de lucru degajat si entuziast, propice dezvoltarii profesionale si personale

Dorim sa adaugam inca un membru echipei noastre. Venim in intampinare cu experienta acumulata in peste 10 ani de activitate si suntem dornici sa crestem impreuna.

Suntem oameni dinamici, orientati pe rezultate, precum si pe respectarea standardelor profesionale.