PREGATITOR VOPSITORIE

CAR EXPERT AUTO CENTER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregatirea Caroseriei pentru vopsire.
Pregateste elementele indreptate pentru vopsire prin: chituire, aplicare fuller finisare
Pregătirea caroseriei în vederea vopsirii
Pregătirea materialelor
Pregătirea suprafeţelor de vopsit
Stabilirea lucrărilor de vopsire
Executarea de reparatii si de lucrari de pregatire- vopsire pentru autoturisme, camioane

CERINTE

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa

Firma noastră, SC CAR EXPERT AUTO CENTER SRL efectuează toată gama de reparaţii pentru autoturisme şi autoutilitare, respectiv diagnoză, mecanică, electrică, tinichigerie, vopsitorie, precum şi toate operaţiunile de întreţinere curentă şi periodică, iar în curând va putea oferi şi servicii ITP.
Compania noastră este prezentă pe piaţa auto din Bucureşti din anul 2013. În această perioadă serviciile noastre au fost apreciate de către numeroşii noştri clienţi.