PREGATITOR VOPSITOR AUTO

Leads Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preia contractul de reparatie, inspecteaza zonele care au fost reparate la tinichigerie, verifica zonele care se vor vopsi, inclusiv vecinatatea acestora, astfel incat sa-si faca o imagine de ansamblu asupra lucrarii;
Inainte de inceperea lucrarii de pregatire pentru vopsitorie are obligatia de a echipa autoturismul cu setul de huse de protectie pentru a evita deteriorarea suprafetelor din interior;
Are obligatia pregatirii pentru vopsitorie a suprafetelor reparate la tinichigerie, respectiv a celor noi iar la sfarsit anunta vopsitorul care stabileste daca suprafata este corespunzatoare pentru vopsit.

CERINTE

- experienta relevanta in domeniu;
- cunostinte tehnice auto;
- cunoasterea procedurilor tehnice de reparatie;
- cunoasterea folosirii utilajelor specifice;
- calificarea in domeniu reprezinta un plus;
- persoana serioasa, responsabila, riguroasa, cu rabdare si meticulozitate;
- respect fata de client

BENEFICII OFERITE

Conditii de lucru excelente intr-un service auto modern si perfect utilat
Colegi tineri, profesionisti
Angajator serios, atmosfera de familie, reputatie excelenta pe piata auto din Romania
Stabilitatea postului

Companie de training, recrutare si selectie de personal, consultanta in management.
Cautam pentru clientul nostru, o firma din grupul Porsche, un pregatitor vopsitor serios, cu experienta.