PREGATITOR LIVRARE (ELECTRICIAN ALARME/MECANIC)

EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest rol este responsabil pentru pregatirea autovehiculului din punct de vedere tehnic.

PRINCIPALELE RESPONSABILITATI:
Montarea acesoriilor cu respectarea normelor de montaj ale constructorului;
Vegheaza la conformitatea montajului din punct de vedere tehnic si al securitatii;
Respecta metodele si gamele de montaj ale constructorului;
Asigura predarea catre client a accesoriilor tehnice;
Vegheaza la satisfacerea clientelei;
Prezinta clientului accesoriile montate pe autovehicul;
Ofera clientului informatii cu privire la utilizarea, intretinerea, echipamentele adaptate autovehiculului si la masurile de securitate;

Regleaza presiunea in roti si in roata de rezerva si acesoriile acestora;
Controleaza nivelurile (ulei si lichide) si starea circuitului hidraulic si a bailor;
Controleaza aspectul partilor de la baza autovehiculului si a echipamentelor de dedesubtul acestuia;
Monteaza numerele de inmatriculare;

Testeaza autovehiculul la drum;
Controleaza starea tehnica a autoturismului;
Completeaza nivelul lichidului de curatare parbriz/ faruri;
Completeaza rezervorul cu un anumit volum de combustibil in vederea livrarii;

CERINTE

Absolvent de studii medii tehnice/superioare de profil; minim 2 ani experienta similara
Initiativa, rigoare, atentie, eficienta, corectitudine
Respectarea metodologiei de lucru, respectarea termenelor stabilite
Orientarea catre client
Spirit de echipa
Cunoasterea produsului
Permis categoria B

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?

Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?

Eurial Invest - Concesionar Peugeot va ofera acces la evolutie profesionala, oportunitatea de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.
Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!