P.R si Responsabil intretinere situri.

Builders Internet Corp

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avem disponibile 2 posturi in compania noastra.
Unul de P.R
Si unul de administrare situri si monitorizare.
Abilitati excelente de comunicare, convingere si negociere;
Experienta in domeniul vanzarilor si customers services reprezinta un avantaj;
Pro-activitate, spirit de echipa, persoana competitiva, orientata spre client;
Job full-time;

CERINTE

- salariu fix neconditionat + comision functie de performanta ;
- contract individual de munca pe 8h/zi
- posibilitati reale de avansare in cadrul companiei
- birou
- telefon de servici;
- calculator
- Posibilitate de promovare;

BENEFICII OFERITE

- salariu fix neconditionat + comision functie de performanta

Cel mai complet magazin materiale constructii cu livrare si montaj, amenajari, instalatii, decoratiuni, electrocasnice, inchirieri utilaje. Builders web!