PR

Clero Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

-mentine legatura cu partenerii
-stabileste colaborari si parteneriate cu reviste/publicatii
-redacteaza comunicate de presa
-organizeaza conferinte de presa
-promoveaza serviciile firmei in mediul online
-desfasoara activitati de marketing online

CERINTE

-facultate (preferabil Marketing, Comunicare si Relatii Publice)
- experienta in domeniu minim 1 an
- bune abilitati de comunicare si de redactare
- open minded
- problem solver
- creativitate
- persona deschisa, comunicativa si organizata

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv

Clero Solutions - solutii pentru firme , infiintari firme, stampile firma cu livrare rapida, resurse umane, protectia muncii,medicina muncii, obtinere autorizatii,inregistrare marca, webdesign, inregistrare domenii web, optimizare seo, recrutare si selectie, head hunting, team building, inregistrari Revisal, reprezentare societati la institutiile statului, servicii tehnoredactare si generare orice documente sau declaratii. Detalii pe http://www.clerosolutions.ro