Agent vanzari

Sc Adi Team Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentarea produselor noastre si promovarea imaginii companiei catre clienti
- Sustinerea Sales Manager-ului in procesul de vanzare
- Mentinerea relatiei cu clientii si fidelizarea acestora
- Identificarea de noi oportunitati de dezvoltare, parteneriate si canale de promovare

CERINTE

Orientare catre vanzare si performanta.
Atent la imaginea personala.
Abilitati deosebite de comunicare, putere de convingere si negociere.
Auto-motivat si cu spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

*Lucrand cu noi vei avea posibilitatea de a incepe o cariera reala si de a dezvolta pe parcurs noi angajati sub tutela ta.
*Flexibilitate in privinta orarului de lucru
*Oportunitati de avansare rapida si de dezvoltare profesionala continua
*Nu sunt necesare investitii financiare
*Ocazia de a calatori si a lua parte la evenimente nationale si internationale
*Posibilitatea de a dezvolta propria afacere in orasul tau

Pentru a programa un interviu suna acum!
Tel. +4075 302-3549
Interviuri Luni-Marti: 11.30-17.00

Companie cu peste 95 de ani de experienta in vanzari - marketing ce face parte din marele concern american Scott Fetzer,

prezenta si in Romania de 18 ani are ca scop promovarea propriilor angajati.