PORTAR la hoteluri (Grecia / Cipru)

SC Jobs Resort Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sa salute turistii la intrarea in hotel;
- sa conduca noii turisti la receptie;
- sa transporte bagajele turistilor in camerele acestora.

CERINTE

- Engleza la nivel intermediar / fluent;
- Cunoasterea altei limbi straine, pe langa Engleza este un plus;
- Experienta anterioara constituie un avantaj salarial;
- Disponibilitate de lucru de 8 ore/zi;
- PASAPORT valid pana la data de 1 Noiembrie 2008.

BENEFICII OFERITE

- min. 30 - max. 37 euro / zi (salariu + bacsis);
- lucrul in ziua de duminica este platit cu 20 euro in plus fata de salariul de baza (zi de lucru de 8 ore);
- 4 zile libere / luna;
- asigurare;
- cazarea si mesele asigurate;
- data de incepere a contractului flexibila (15 Aprilie/1 Mai/ 15 Mai/1 Iunie) - 30 Septembrie/Octombrie 2008.

Oferim consultanta in identificarea unui contract de munca in Grecia - CIPRU, Anglia si SUA, inclusiv program Au Pair (Baby Sitter) si vize de munca H2B (America).