Portar

PREMIUM AUTO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Verificare mijloace de transport (parcare in locurile apartinand societatii)
Paza la sediul social
Primirea, legitimarea si indrumarea vizitatorilor
Alarmarea firmelor de interventie rapida
Imformarea in timp util a superiorului ierarhic, in cazul sesizarii unor evenimente deosebite
Ingrijire masini din show-room si expuse in fata sediului
Indeplinire sarcini date de superiorul direct

CERINTE

Cazier fara incidente
Disponibilitatea de a lucra in spatiu deschis (indiferent de conditiile atmosferice este important)
Experienta intr-o pozitie similara de minim 1 an
Studii liceale
Carnet de conducere categoria B reprezinta un avantaj

Profil personalitate:

Persoana vigilenta si responsabila
Persoana descurcareata si prezentabila

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Bonuri de masa
Firma serioasa

Premium Auto opereaza ca importator oficial al marcilor premium Jaguar & Land Rover in Romania. Ne aflam pe piata din anul 2004 si facem parte din Divizia AutoTiriac.