Portar

TIPART GROUP S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- supravegherea societatii
- supravegherea accesului autoturismelor in incinta societatii
- supravegherea persoanelor care intra si ies din incinta societatii
- deschiderea portilor pentru accesul autovehicolelor autorizate in incinta societatii
- pastrarea ordini si linisti in incinta societatii
- program de lucru 12 cu 24 ore, si 12 cu 48 ore. (tura de noapte)
- cu carte de munca

CERINTE

- persoana dornica de munca
- persoana serioasa, de incredere
- punctual

BENEFICII OFERITE

TIPART GROUP este o companie de productie publicitara infiintata in anul 2001 cu capital 100% romanesc.
Compania a plecat la drum cu mijloace modeste dar cu sperante mari.
Astazi compania, cu sediul in Bucuresti si are spatii de productie de aproximativ 2500 mp, in continua dezvoltare si modernizare.
In acest moment compania are aproape 160 angajati - media de varsta nu depaseste 30 de ani. Desi o companie tanara, prin politica sustinuta de investitii s-a crea o baza de echipamente performante care sa permita realizarea unei game complete de aplicatii pentru piata productiei publicitare.