Pompier

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se subordoneaza Sefului Serviciului Administrativ
Responsabilitati:
- prevenirea si stingerea incendiilor
- gestionarea bunei functionari a mijloacelor de stingere incendii (stingatoare, hidranti, etc)
- instruieste personalul pentru o prima interventie in cazul unui eveniment
participa la alte lucrari administrative si gospodaresti

CERINTE

Studii:minim 8 clase
Scolarizare in domeniu PSI in timpul serviciului militar sau alte cursuri in urma carora s-a eliberat adeverinta
Capacitate buna de intelegere
Atentie perspicacitate, constiinciozitate, spirit de echipa, corectitudine si disciplina

BENEFICII OFERITE

Salariul conform cu responsabilitatile, bonuri de masa, prime Pasti, Craciun si de concediu.

Numai candidatii selectati vor fi anuntati.

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale