PIZZAR

Miraj Pizza

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prepararea pizzei la cuptor cu lemne
Pregatirea ingredientelor necesare
Stabilirea necesarului pentru departamentul pizzerie
Contribuie la mentinerea unui standard profesional corespunzator in cadrul echipei stabilind o buna comunicare si un bun climat de lucru;
Respectarea regulilor de igiena si siguranta alimentelor

CERINTE

Experienta in gestionarea resurselor (comenzi, productie, stocuri)
Atitudine pozitiva;
Abilitati de relationare cu oamenii, lucru in echipa si de comunicare;

BENEFICII OFERITE

Bonusuri in functie de performante

Un loc unde mereu esti intampinat cu zambetul pe buze. Un refugiu unde lasi toate grijile la intrare si in fiecare zi desoperi ceva nou... prieteni, muzica buna si o mancare delicoasa. Iar daca ti-a placut atat de mult atmosfera si nu poti ajunge mereu la noi, am creat serviciul Delivery care preia comenzi pentru acasa in asa fel incat in fiecare zi sa fim alaturi de tine.