pirotehnist, artificieri,electrician (entry level)

Golden Ideas.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participa la pregatirea focurilor de artificii sub directa supraveghere a unui pirotehnist

CERINTE

- cunostinte de electrica
- seriozitate
- dinamism
- onestitate
- disponibilitate la program

BENEFICII OFERITE

+ Bonus plata pentru evenimente

Golden Ideas este o firma cu o vasta experienta in domeniu, capabila sa organizeze un eveniment in totalitate creand conceptul si punandu-l in aplicare prin personal specializat, sa faca fata atat unor evenimente mici (coferinta,lansari, aniversari, cocktail-uri) cat si unor evenimente de mare amploare (turnee, caravane, spectacole).
Inca de la inceput am acordat o mare importanta calitatii serviciilor oferite, aceasta fiind completata cu o latura creativa transpusa in unicitatea conceptelor lansate. Acestor caracteristici li s-au adaugat in timp o tehnologie de varf care face posibila alinierea la standarde europene si da un plus de siguranta evenimentelor.