PILOT VALIDARE/ Electronica

SC Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Perimetru de activitate: Biroul de Studii Asociat Renault.

Realizarea de validari, sinteze in domeniul electronicii, electrotehnicii pentru diferite sisteme ale automobilului.

Definirea planurilor de validare pentru sistemele respective in concordanta cu obiectivele stabilite.

Realizarea documentatiei specifice activitatii prin rapoarte si sinteze; realizarea rapoartelor de anomalii si rezolvarea problemelor in colaborare.

Realizarea operatiilor de intretinere curenta si up-datare a mijloacelor si instrumentelor specifice activitatii.

Aplicarea procedurilor standard Renault.

CERINTE

Studii superioare tehnice, specializare Electronica, Electrotehnica, Automatica;

Competente proiectare asistată de calculator (Catia V4);

Reprezinta un avantaj cunostinte de dezvoltare de sisteme electronice si/ sau de automatisme;

Limba franceză şi/ sau engleză ¿ nivel de conversaţie;

Domiciliu stabil in Pitesti sau disponibilitate de relocare in Pitesti.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;

Beneficii conform politicii companiei.

Dacia, cu expertiza si organizarea RENAULT, este lider incontestabil pe piata automobilelor din Romania si cu un trend pozitiv al vanzarilor la export in numeroase tari.
In aceasta perspectiva de dezvoltare, AUTOMOBILE DACIA angajeaza oamenii potriviti in locurile potrivite pentru succesul companiei.