Pilot furnizori matrite de ambutisare - Multinationala de renume

iQuest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmarirea stadiului de realizare a matritelor, de la stadiul de model pana la expedierea lor catre client
- raportarea saptamanala a stadiului de realizare in functie de planning
- asigurarea respectarii termenelor si specificatiilor stabilite
- supervizarea furnizorilor companiei client

CERINTE

- cunostinte in domeniul matritelor de ambutisare
- experienta relevanta in domeniu
- cunoasterea buna a limbii franceze
- buna capacitate de analiza si observatie
- disponibiliate pentru deplasari in tara si strainatate

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a construi o cariera intr-un mediu international
- salariu motivant si bonuri de masa
- oportunitati reale de dezvoltare profesionala
- atmosfera occidentala de lucru si respect fata de angajati

iQuest Consulting este o firma de consultanta in management si strategie, specializata in conducerea proiectelor de schimbare. Actionam in domenii precum performanta proceselor, managementul strategic al resurselor umane, marketing si strategie, dezvoltare organizationala.

Clientul nostru este o puternica companie din domeniul ingineriei, cu parteneri ca Peugeot, Renault, Fiat, Airbus si peste 2800 ingineri angajati in 20 sedii din Europa. Firma este intr-o continua dezvoltare motiv pentru care se cauta oameni puternic motivati si dornici de a face parte dintr-o echipa de adevarati profesionisti.