Pilot Certificare ISO 17025

RENAULT TECHNOLOGIE ROUMANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implementarea sistemului de management al calitatii (SMC) conform ISO 17025 pe diferite proiecte Renault;
- Asigurarea conformitatii cu cerintele de Standard;
- Asigurarea expertizei pe probleme de sistem de calitate;
- Crearea si imbunatatitrea documentatiei SMC;
- Realizarea de audituri interne.

CERINTE

- Absolvent(a) studii superioare tehnice, de preferinta specializarea Autovehicule Rutiere;
- Cunostinte privind standardele de calitate ISO 9001 si ISO 17025;
- Experienta in domeniul implementarii sistemelor de management de calitate conform ISO 9001 si ISO 17025 pentru laboratoare;
- Cunostinte de limba franceza si engleza;
- Certificat de auditor privind SMC (sistemul de management al calitatii) – reprezinta un avantaj ;
- Capacitate de lucru in echipa si in mediu multicultural.

Renault Technologie Roumanie este noul centru de dezvoltare si cercetare in domeniul ingineriei Renault. Prezent in 118 tari si reprezentand prima marca europeana, Renault este astazi al patrulea constructor mondial prin alianta cu Nissan.
Viitorilor angajati le oferim oportunitatea de a evolua profesional, de a se forma pe parcursul carierei si de a lucra intr-o companie cu un mediu de lucru placut.