pietrar, montator piatra naturala

SC MARMAR PROJECT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Montarea pietrelor naturale ( glafuri,blaturi,pardoseli,trepte)

CERINTE

Disponibilitate de deplasare la lucrari atat in Bucuresti cat si in tara daca este cazul
Abilitati de comunicare foarte buna,
Disciplinat,ordonat in munca.
Seriozitatea este foarte importanta.

BENEFICII OFERITE

Se va discuta in cadrul interviului.

Se ocupa cu comercializarea si montarea pietrelor naturale.SC Marmar Project SRL este o companie creata in anul 2001, pentru a promova ultimele tendinte de piatra precum si diferite modele de tapet existenta pe piata in momentul de fata.

Treptat, compania s-a specializat in distributia si montajul pietrelor naturale de orice tip
precum si tratamentul acestora,(marmura, granit, calcar, travertine, onix, ardezie, andezit,
etc.), ajungand astazi si ofere clientilor si colaboratorilor sai cele mai apreciate solutii,
sustinute de un inalt nivel calitativ al distributiei si montajului oferit la cererea clientului.

Concret, SC MARMAR PROJECT SRL este: distribuitorul celor mai importante pietre naturale si
al tapetului. Inca de la infiintare, printre clientii nostri s-au numarat atat centre comerciale,
imobile de birouri, ansambluri rezidentiale, hoteluri, lucrari de arta, etc. cat si persoane fizice,
carora le-am oferit cele mai avantajoase preturi.