Picolo - ajutor ospatar

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

În calitate de Picolo (ajutor ospatar), veți asigura suport chelnerilor experimentați și veți îndeplini în mod eficient sarcinile care vă sunt atribuite de către personalul senior.

CERINTE

Candidatul ideal:
A avut experiență anterioară într-un rol similar/relevant
Să dețină și să își asume responsabilitatea pentru acțiunile intreprinse
Limba engleza la un nivel conversational reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv
Posibilitatea de formare si promovare in cadrul companiei
O masa gratuita acordata in timpul programului
Reduceri pentru personal la toate restaurantele grupului
Uniformă curată zilnic

Prin sucursalele din București și Brașov, oferim întregul nostru suport clienților aflați în întregirea echipelor interne, fie pentru zona de white collar - personal de birou, fie pentru cea de blue collar - echipe de muncitori, personal producție, logistică, etc.