PHP Senior

BLACK KNOWLEDGE Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia de Web Developer implica design si implementare de aplicatii pentru mediu digital, proiecte inovatoare de marketing digital ce utilizeaza
barcode, bluetooth, wireless, SMS, MMS etc. Postul permite sugerarea de tool-uri, tehnologii si aplicatii noi in proiecte pilot ce pot fi impelementate ulterior.

CERINTE

- foarte bune cunostinte de HTML, CSS, JavaScript, AJAX
- foarte bune cunostinte de PHP
- bune cunostinte de SQL (PosgtreSQL sau MySQL)
- bune cunostinte despre OOP si MVC
- experienta de lucru cu un sistem de control al versiunii (SVN si/sau Git)
- bune cunostinte jQuery si JSON
- experienta de lucru cu un framework PHP
- cunoasterea unei baze de date orientata pe documente

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- lucrul în cadrul unei echipe profesioniste
- posibilitatea de a participa la proiecte motivante
- mediu de lucru profesional
- sistem de compensare bazat pe performanta

DESCRIEREA FIRMEI

Black Knowledge can help with:

Project-based recruitment services
Administration outsourcing
Applicant tracking and process management
Behavioral tests and assessments
Exit interviews
Build and Retain a World-Class Workforce
Build Employee Skills
Build a Strong Leadership Pipeline
Manage a High Performing Workforce
Payroll Services.