PHP Developer/ Programator PHP

Telcor Communicatons SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam colegi cu experienta de programare in PHP, CodeIgniter, optimizare de cod si querry-uri.
Candidatii selectati vor avea ocazia sa lucreze la proiecte interesante, de o complexitate medie-mare, atat in echipa cat si individual (banci si multinationale din domeniul Telecom si FMCG).
Postul necesita o cunoastere buna a cerintelelor de programare aplicabile in mediul on-line precum si capacitati de analiza si organizare.

CERINTE

- dezvolta si modifica solutiile software
- participa la proiectarea specificatiilor pentru aplicatii si a documentatiei aplicatiilor dezvoltate
- testeaza aplicatiile (cazuri limita, functionabilitate, robustete)
- identifica solutii si implementeaza functtionalitati noi
- pregateste lansarile
- colaboreaza cu echipele interne/externe implicate in proiecte

BENEFICII OFERITE

- salariu 2.200€ net (poate fi negociat in functie de experienta relevanta)
- implicarea in proiecte nationale si internationale
- localizare centrala (Piata Victoriei)

Compania noastra activeaza pe piata romaneasca de peste 12 ani si dezvolta proiecte nationale si internationale in domeniul tehnologiei informatiei. Telcor Communications livreaza solutii fiabile, sigure şi flexibile concepute special pentru nevoile fiecarui client: aplicatii mobile, solutii de plata prin SMS, campanii SMS la solutii de mobile marketing si suport pentru integrarea canalelor on-line/SMS/callcenter in cadrul campaniilor promotionale.

Telcor dezvolta in mod constant produse si servicii pentru a oferi partenerilor, noi oportunitati generate de evolutia tehnologiei.