PHP Developer

SC PAN CONCEPT INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face la noi:

Vei dezvolta si/sau vei intretine proiecte PHP dezvoltate cu Symfony2
Vei integra in codul PHP interfata primita de la colegii designeri care se ocupa de XHTML/CSS/JS
Vei participa la discutiile de estimare si planificare ale proiectelor
Vei participa la discutiile de proiectare a arhitecturii aplicatiilor
Vei invata tehnologii noi precum SOLR sau MongoDB

CERINTE

Ce ne dorim de la tine:

Experienta demonstrata in web development si PHP
Cunostinte solide de programare orientata pe obiecte in PHP5
Cunostinte solide de MySQL
Experienta de lucru cu un framework PHP (ideal Symfony 2)
Cunostinte de Javascript (jQuery framework)
Experienta pe versionare (GIT/SVN/Mercurial)
Dorinta de a lucra cu arhitecturi web complexe si tehnologii precum Symfony 2, GIT, Nginx, Varnish, APC, Memcached, SOLR, MongoDB
Entuziasm si implicare

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim:

Pachet salarial motivant
Abonament de servicii medicale la o clinica privata
Decontarea transportului in comun
O echipa tanara si entuziasta
Un sediu modern
Sali de relaxare in care te poti juca Xbox, Darts, Fussball, Sah, Biliard.

Innobyte este o companie de dezvoltare si integrare solutii web.

Echipa Innobyte este formata exclusiv din profesionisti in domeniul IT-web development, si poate asigura astfel un nivel exceptional de calitate si satisfactie al clientului.