PHP Developer

DECH Business Clinic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:

• colaborează cu alte departamente funcționale pentru a defini și lucra proiectele curente.
• execută depanări, teste și servicii de mentenanță la aplicațiile dezvoltate pentru a le menține la un nivel solid de optimizare și funcționare.
• contribuie la orice stadiu de dezvoltare a unei aplicații.

CERINTE

Abilități:
• 6-12 luni de lucru cu programarea în PHP și JavaScript.
• AJAX.
• WSDL și web service-uri.
• MySQL
• HTML și CSS.
• WordPress, Joomla!, Drupal, etc.
• Google, Facebook sau Twitter.
• jQuery si Linux constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Ofertă:
• un ambient de lucru dinamic
• o companie cu o experiență puternică în dezvoltarea de aplicații web

DECH BUSINESS CLINIC - suntem o companie românească de consultanță în Resurse Umane. Abordăm acest domeniu din două perspective: recrutarea de personal și riscurile psihosociale pentru companii.

Efectuăm servicii de recrutare de personal la orice nivel ierarhic, asigurăm testare psihologică, creare de profile psihologice în funcție de nevoile și strategiile de dezvoltare ale companiei.

Riscurile psihosociale le privim din perspectiva a trei factori: stres, anxietate de performanță și motivația la locul de muncă. Serviciile oferite sunt testare psihologică a nivelului riscurilor psihosociale, creare și implementare de soluții preventive în legătură cu factorii prezentați, implementarea de workshop-uri și teambuilding-uri de dezvoltare personală pentru crearea coeziunii intra și inter-departamentale.