PERSONNEL RECRUITER /TRAINER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura necesarul de personal la nivel de firma
- Identifica si centralizeaza necesarul de personal din firma;
- Concepe si redacteaza impreuna cu sefii de departament si cu conducerea societatii fisa postului;
- Concepe si redacteza anuntul de recrutare;
- Selecteaza CV in functie de profilul candidatului si cerintele postului;
- Sustine interviul individual pentru cunoasterea angajatului si pentru conturarea profilului acestuia;
- Alege candidatii care corespund cel mai bine cerintelor postului respectiv;
- Verifica referintele;
- Urmareste orientarea si integrarea in organizatie a noilor angajati ;
- Evalueaza angajatii impreuna cu managerii de departamente si directorul de resurse umane;
- Organizeaza si sustine cursuri de instruire;
- Verificarea eficientei cursurilor organizate.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta: min. 2 ani intr-un post similar;
- Bune cunostinte operare PC;
- Seriozitate, spirit organizatoric, capacitate de comunicare, bun pedagog, rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

In cadrul interviului.