Personal pizzerie

Pizza Expert SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pizza Expert angajeaza personal pentru punctele noastre din Berceni, Vasile Lascar, Iuliu Maniu si 13 Septembrie. Posturi disponibile sunt pentru:

Pizzer, casier, livratori cu masina proprie, livratori pe scuter. Va rugam sa ne contactati telefonic pentru interviuri la numerele de telefon:

CERINTE

Ordonat
Punctual si serios
Comunicativ
Prezentabil
Permis conducere (doar pentru livratori pe scuter sau auto)
Experienta minim un 1 an

BENEFICII OFERITE

Program flexibil in ture
Salariu atragator
Beneficii in functie de performante

Din 1995 ne-am specializat in arta pizzei, instruind aproape 4000 de pizzeri din Romania. Pentru noi, o pizza buna are nevoie nu numai de ingrediente bune, de retete clasice italienesti, ci si de pizzeri care pun pasiune in ceea ce fac. Deviza noastra este o pizza gustoasa la foc cu lemne la cel mai competitiv pret. Cu un adaos comercial foarte mic pentru a oferi un pret cat mai redus, ingrediente de cea mai buna calitate cat si servicii prompte de livrare, dorim sa beneficiati zilnic de delicioasele noastre produse culinare.