personal mentenanta magazine

SC PROFIHAIRSHOP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspunde de intretinerea si buna functionare a magazinelor
- sesizeaza conducerii orice neregula, defectiune si se ocupa de remedierea in cel mai scurt timp a acesteia
- tine sub observatie starea de functionare a instalatiilor si a echipamentelor din magazine si se asigura de buna functionare a acestora (curent electric, incalzire, aer conditionat, reteaua de sprinklere, hidranti, detectoarele de fum pentru prevenirea incendiilor)
- la solicitarea conducerii societatii sau a personalului din magazin executa ori de cate ori este necesar lucrarile de reparatie, inlocuire lampi arse si orice alte probleme tehnice aparute (inainte sau dupa terminarea programului cu clientii)
- mentine o buna colaborare cu departamentul tehnic al centrului comercial/ mall-ului si cere aprobarile necesare pentru realizarea interventiilor tehnice asupra spatiului comercial

CERINTE

- cunostiinte tehnice
- experienta anterioara intre 1-3 ani in domeniul mentenatei cladirilor si a instalatiilor, echipamentelor tehnice aferente
- initiativa si atitudine proactiva in solutionarea problemelor

BENEFICII OFERITE

- oferta salariala atractiva
- contract de munca pe perioada nedeterminata part-time
- mediu de lucru tanar si dinamic

4 magazine in centre comerciale si mall-uri - Cora Lujerului, Iris Titan Shopping Center, Afi Palace Cotroceni, America House