Personal intretinere si curatenie

ROMINVEST MULTIPOINT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru are spatiile de birouri situate in Bucuresti, zona Baneasa, acestea constand atat in cladirea propriu-zisa de birouri, cat si spatiul exterior acesteia.
Activitatile pe care candidatii vor trebui sa le desfasoare constau in servicii de efectuare si intretinere a curateniei in spatiile interioare (birouri, grupuri sanitare, scari, coridoare etc) cat si exterioare (parcare, alei, trotuare).

CERINTE

Persoanele carora se adreseaza aceste cereri de angajare, atat femei cat si barbati, trebuie sa fie dinamice si sa aiba o experienta de cel putin 1 an in domeniu.
Maxima seriozitate si probitate morala este una dintre cerintele de baza pe care candidatii trebuie sa le indeplineasca la locul de munca.
Punctualitatea la orele de program, lucrul in echipa, o buna interactionare cu colegii de lucru, usurinta in manevrarea echipamentelor de curatenie, atitudinea responsabila fata de activitatea desfasurata, sunt alte criterii care stau la baza angajarii.

Companie specializata in servicii de curatenie si intretinere spatii cladiri si birouri