Paznic

INVESTIA FINANCE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigură paza şi securitatea obiectivului şi a oaspetilor.
Efectuează controlul accesului în cadrul obiectivului.
Efectuează activităţi de patrulare
Direcţionează traficul spre locurile de parcare şi în faţa clădirii în funcţie de evenimentele în desfăşurare.
Asigură paza în scopul protejării bunurilor ce aparţin firmei, verifică bunurile, produsele şi mijloacele fixe.
Raportează ierarhic orice neconformitate constată în activitatea pe care o desfăşoară.
Informează prompt şefii ierarhici şi organele de poliţie asupra oricăror evenimente ce ţin de competenţa acestora.
Informează şi direcţionează oaspeţii spre diferitele puncte ale clădirii în funcţie de cerinţele acestora.

CERINTE

Bune abilităţi de relaţionare.
Capacitatea de a evalua şi a lua decizii prompte.
Seriozitate, onestitate, vigilenta.
Capacitate de a retine detalii.
Constiinciozitate, respectarea stricta a regulilor si procedurilor.
Capacitate de evitare, aplanare si rezolvare a conflictelor.
Fara antecedente penale.

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa