Payroll – consultant (junior and mid-level)

APEX TEAM INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- responsabilitatea principala consta in prestarea de servicii de salarizare pentru clientii cabinetului (calcul salarial, gestiune resurse umane completa) si mentinerea relatiei, corespondentei cu clientii (romani si straini)

CERINTE

Canditatii trebuie sa fie persoane serioase
- cu spirit practic si de echipa
- constiinciosi, bine organizati
- absolventi de studii superioare de specialitate (in principal ASE)
- cu 1-2 ani experienta in domeniu
- cunostinte obligatorii de limba engleza si/sau franceza
- disponibili full-time (cu domiciliul in Bucuresti).

Apex Team este o societate de expertiza contabila; activitatea noastra consta in realizarea unei game complete de servicii in domeniul contabilitatii si salarizarii; serviciile sunt oferite atat clientilor - companii romanesti, cat si celor mixte sau straine, companii mici si mijlocii cu activitati in domenii diverse.