Patiser , Brutar

Hotel Residence Oliviers

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prepara aluaturile, cremele si compozitiile necesare produselor respective (blaturi, foetaje), coc, umplu, finiseaza si glaseaza produsele.
Verifica calitatea produselor, depoziteaza, prezinta si asigura prepararea si pastrarea produselor in conditii igienice.

CERINTE

Sa respecte cerintele fisei postului.

BENEFICII OFERITE

Se ofera :
- salariu net 1.200 lei
- carte de munca
- o masa gratis / zi
- program 06:30 - 14:30

DESCRIEREA FIRMEI

Este plasat in zona rezidentiala de langa Arcul de Triumf.
Construit in anul 2002, Hotel Residence Oliviers este un hotel-restaurant de 3 stele, aflat la mica distanta de principalele atractii ale orasului, muzee, parcuri, zone comerciale si de afaceri. La numai 20 de minute de aeroportul Otopeni, la 10 minute de centrul orasului si la 5 minute de Centrul Expozitional RomExpo, Hotelul Residence este ideal pozitionat atat pentru oamenii de afaceri, cat si pentru turisti.