Patiser / ajutor de patiser

Tip Top Food Industry

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueaza activitatea de preparare a aluaturilor conform retetelor de fabricatie
Respecta retele si modul de lucru specifice fiecarui sortiment
Respecta parametrii de dospire si coacere a sortimentelor

CERINTE

Lucrul in 3 ture
Disponibilitatea de a lucra in fabrica
Experienta anterioara ca patiser / ajutor de patiser

BENEFICII OFERITE

Salariul atractiv
Bonuri de masa

Compania românească Tip Top Food Industry își desfășoară activitatea din anul 1993, fără întrerupere până în prezent.
De-a lungul anilor, ne-am clădit un statut de jucător reprezentativ în domeniul cofetăriei, patiseriei, al semipreparatelor și produselor congelate.
În ceea privește relațiile cu marile lanțuri de retail, compania a ales o formă de colaborare avantajoasă pentru toate părțile implicate. Așa se face că o mare parte din magazinele societății se regăsesc în hypermarketul Kaufland. Mai mult decât atât, renumele brandului Tip Top constituie o adevărată atracție pentru marile complexe comerciale.