Patiser

SC Gimrom Holding SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- prepara produsele de patiserie in conformitate cu retetele stabilite si cu normele igienico-sanitare.
- verifica calitatea si prospetimea ingredientelor utilizate
- asigura depozitarea corespunzatoare a produselor si a ingredientelor.
- indeparteaza de la comercializare produsele neconforme si expirate.
- depoziteaza preparatele neconsumate in conditii de siguranta maxima.
- raspunde de realizarea calitativa si in termen a produselor solicitate de superiorul direct.
- respecta normele de Protectia Muncii si PSI

CERINTE

- experienta in domeniu
- persoana responsabila, punctuala

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonuri de masa

SC Gimrom Holding SA a fost infiintata in anul 1998 si face parte din Grupul FIBA, alaturi de alte 26 de companii din 9 tari. Principalele domenii de activitate ale grupului sunt: financiar, bancar si retail.
SC Gimrom Holding SA are drept obiect de activitate comercializarea produselor alimentare si nealimentare in cadrul retelei proprii G'market). Misiunea companiei este de a furniza clientilor G'market cele mai bune produse de larg consum, intr-o ambianta placuta, pentru a imbunatati calitatea vietii.
Primul magazin G'market din Romania s-a deschis in anul 1999, in cadrul complexului comercial Bucuresti MALL.