Partener - promovare afacere, Manager Vanzari, Reprezentant Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta parteneri (persoane fizice si persoane juridice) care sa promoveze o afacere care ACUM intra pe piata din Romania . Este vorba de o afacere in sistem de franciza ce are la baza tehnologii brevetate si situatie de monopol la nivel mondial.

Responsabilitati:
- promovarea ideii de afacere si plasarea acestor tehnologii pe piata din Romania
- participa activ la formarea pietei si "vanzarea" acestei idei de afacere
- formarea si instruirea unei echipe (Business Team)

Beneficii:
- dezvoltarea unui parteneriat cu o firma internationala
- dezvoltarea unei afaceri proprii
- investitie minima pentru demararea acestei colaborari
- stabilirea programului propriu
- se asigura suport gratuit din partea firmei (marketing, pagina web, logistica, distributie, contabilitate)
- participarea la seminarii si traininguri de instruire
- colaborarea este posibila full time sau part time
- venituri neplafonate in functie de rezultatele obtinute (nu platim salarii fixe)

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- spirit intreprinzator
- dinamic si dornic de autodepasire
- serios si disciplinat
- persoana cu viziune si care intelege situatia actuala in domeniul economic si al afacerilor
- motivat, dornic de afirmare, sociabil
- intelege importanta instruirii continue