Organizator evenimente copii

AHA KIDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati;
-Organizarea de evenimente si petreceri tematice;
-Promovarea spatiului de joaca prin toate mijloacele disponibile;
-Mentinerea relatiei cu furnizorii, clientii si partenerii.
-Buna desfasurare a activitatii zilnice din spatiul de joaca;

CERINTE

Persoana responsabila, calma si echilibrata
Bune abilităti de comunicare si lucru în echipă
Maturitate emotională și comportament asertiv
Limba engleza
Experienta in invatamantul prescolar/scolar reprezinta avantaj

Aha Kids desfasoara in acest moment proiectul pe fonduri europene Posdru Axa prioritară 6, Promovarea incluziunii sociale, DMI 6.1 Dezvoltarea economiei sociale, - proiect Dezvoltarea economiei pentru o sustenabilitate sociala - www.dess.ro

Posturile sunt parte integranta din derularea proiectului, ca urmare vor fi selectate CV-urile persoanelor definite ca facand parte din grup vulnerabil:

 persoane cu dizabilitati
 etnie rroma
 persoane care au in intretinere mai mult de 2 copii
 unic intretinator al familiei monoparentale (persoana divortata cu cel putin un copil in intretinere)
 persoane care traiesc din venitul minim garantat

Informatii suplimentare la numarul de telefon: 0726.147.656, sau la adresa de email recrutare@helpautism.ro

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut

Intr-un spatiu de poveste, ideal pentru petrecerile copiilor, special amenajat pentru siguranta acestora, promovam voia buna, creativitatea si dezvoltarea armonioasa a celor mici prin ateliere tematice organizate de personal specializat astfel incat, prin joc, copii devin mai adaptati, mai flexibili si mai creativi.