Secretara in proiecte finantate din fonduri europene POCU

Expert Business Center

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Sustine administrativ activitatile proiectului
-Asista la intocmirea documentatiei necesare desfasurarii activitatii de formare (liste prezenta, mapele cursantilor, chestionare finale ca feedback, etc)
-Comunica in permamenta cu restul echipei de implementare
-Raspunde de arhivarea tuturor documentelor intocmite
-Indeplinește orice alte sarcini la solicitarea managerului de proiect
-Semnaleaza orice disfunctionalitati managerului de proiect si propune solutii pentru remedierea unor astfel de situații;
-Mentine o legatura permanenta cu ceilalti membri ai echipei de implementare pentru urmarirea indicatorilor/ rezultatelor si a calitatii serviciilor acestora
-Elaboreaza situatii/centralizari solicitate de catre echipa de management a proiectului;
-Participa la evenimentele proiectului conform cererii de finantare;
-Alte sarcini conform solicitarilor managerului de proiect

CERINTE

- abilitati de planificare si organizare
- rationament logic, capacitate de analiza si de sinteza;
- competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor;
- obiectivitate, atitudine profesionista;
- corectitudine, receptivitate, orientare catre nou, flexibilitate si creativitate;
- echilibru emotional, constanta in atitudini si manifestari;
- atitudine pozitiva si abilitati de a se mobiliza si de a-i mobiliza pe altii.
- lucrul in echipa;
- rezistenta la stres;
- orientare spre eficienta si rezultate

BENEFICII OFERITE

In functie de performantele profesionale.

Expert Business Center SRL este o societate comerciala infiintata in 2014, specializata in consultanta privind accesarea fondurilor europene, fiind si furnizor de formare profesionala a adultilor autorizat de catre Comisia de Autorizare a Furnizorilor de Formare Profesionala din Bucuresti. Expert Business Center este implicata in numeroase proiecte finantate din fonduri europene (ex: POCU).