ORACLE DB Administrator

Activ RH Recrutare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Compania franceza Streamwide ofera solutii VoIP integrate pentru clienti din strainate (Vodafone, Orange¿), utilizand o platforma IVR proprie. Avand deja o experienta de 3 ani in Romania, se afla in permanenta dezvoltare, oferind noi oportunitati echipei sale. Atat echipa cat si cifra de afaceri se dubleaza in fiecare an.
- Design, optimizare, supervizare, configurare si instalare de baze de date Oracle.

CERINTE

- Cunostinte perfecte: Oracle 9i (Oracle 10g este un plus).
- Experienta doi sau trei ani in domeniu este obligatorie.
- Limba engleza este obligatorie.
- Capacitate buna de comunicare si de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- Salariu foarte motivant
- Tichete de masa
- Bonusuri pe proiect
- Traininguri pentru formare profesionala in Franta
- Program flexibil (8h/zi, cu posibilitatea rezolvarii problemelor personale)
- Posibilitate de ascensiune profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Agentia de recrutare si plasare forta de munca